FACEWEAR kaubamärgi all olevad tooted on disainitud ja toodetud Eestis ettevõtte Salesman OÜ poolt, kes tegutseb digitrüki valdkonnas aastast 2004.

Salesman OÜ on brändi FACEWEAR nime all toodete ainuautoriks ja tootjaks. 

Prinditud näomaskide idee tuli meile mõned aastad tagasi.

Näomaskide kandmine on väga arenenud Aasia riikides, eriti Jaapanis ja Hiinas. Kohalikud elanikud suhtuvad üksteise vastu suure austusega ja kannavad alati kaitsemaske, kui nad on haiged või kui nad soovivad ennast kaitsta kahjulike välismõjude eest. See harjumus on meile tõesti heaks eeskujuks, mille peaksime aasialastelt ära õppima. Kuid miks ei kanna põhjamaalased näomaske, isegi kui nad on juba haigestunud? Me arvame, et see kõik on tingitud psühholoogilisest tegurist. Mis mõtted teil pähe tulevad, kui näete inimest meditsiinilises kaitsemaskis? Milliseid emotsioone ja arvamusi tekib? Haigused, mikroobid, viirused, haigla, oht, hirm ... eks? Ei midagi meeldivat ja positiivset. Pole ime, miks kohalikel inimestel on piinlik ja ebatavapärane meditsiinilisi näomaske kanda.

Meie idee oli lisada näomaskide kandmisele positiivne emotsioon. Tegime kaitsemaskist meeldiva ja ilusa aksessuaari, et kõik inimesed saaksid valida näomaski vastavalt oma iseloomule, tujule, elustiilile ja riietusele. Soovime, et see muutuks millekski tavaliseks ja loomulikuks.

MEIEGA OLED KAITSTUD JA STIILNE.

Hoolime üksteisest ja püsime terved! Teie FACEWEAR tiim.


Hakka meie edasimüüjaks!

Oma disainiga eritellimused on võimalikud!

Palun täida ära allpool olev vorm ja küsi pakkumist!